Надворешен хард диск HDD EXT WD My Passport Blue 1TB - Жолт

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WDBYNN0010BYL-WESN

Достапност: 3

Цена: 4.200ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.100 ден.
6 Рати
700 ден.
12 Рати
350 ден.
18 Рати
233 ден.
24 Рати
175 ден.
Без данок: 4.200ден
Основни карактеристики
Капацитет 1 TB
Интерфејс
  • USB 2.0
  • USB 3.0
Buffer [МБ] 8
Формат 2,5"
Број на вртежи [рпм] 5.400
Време на пребарување [мс] 0
Data Bit �[МБ/с] 0
Гласност (пишување-бришење) [дБ] 0
Останати карактеристики
Останато вклучен софтвер WD Backup™, WD Security™ и WD Drive Utilities™

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: