Постелина JOGI за детско креветче 60X120 CM

Производител: Sea Star

Код на продуктот: Sea star

Наградни поени: 12

Достапност: 41

Цена: 520ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
260 ден.
6 Рати
87 ден.
12 Рати
43 ден.
18 Рати
29 ден.
24 Рати
22 ден.
Без данок: 520ден
Цена во наградни поени: 399

Заштита на душекот од влагата, нечистотиите и остатоците од мртвите клетки од кожата со кои се хранат т.н. грини -организмите кои се главен виновник за непосакуваните алергии и вируси.Димензија на постелината за детски душек: 60x120 cм. Состав: 135 г/м3 памук жерсе, подлога: 0.02 мм полиуретан, материјал за подрабување на аглите: 60 г/м3 полиестерско влакно.
Одржување: машинско перење до 60°С, да се избегнува хемиско чистење, не е потребно да се пегла, ниту да се избелува.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: