Кацига и комплет штитници Monster High

Код на продуктот: 3496271305062/3496271305079

Наградни поени: 30

Достапност: 10

Цена: 2.300ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.150 ден.
6 Рати
383 ден.
12 Рати
192 ден.
18 Рати
128 ден.
24 Рати
96 ден.
Без данок: 2.300ден
Цена во наградни поени: 1500
Kацигa за деца (за возење велосипед, тротинет, трицикли, ролерки). Големина S (53-56 см). Штитници за колена и лактови (сертификат за безбедност EN14120). За деца на возраст од 3 и повеќе години.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: