Вградна плоча VOX EBC 200 DB Сензор

Производител: VOX

Код на продуктот: EBC 200 сензор

Достапност: 10

Цена: 7.290ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
3.645 ден.
6 Рати
1.215 ден.
12 Рати
608 ден.
18 Рати
405 ден.
24 Рати
304 ден.
Без данок: 7.290ден

Ширина 30 см
Hi-Light зони за готвење:2�
Димензија на грејна зона: ø145 mm�
Димензија на грејна зона: ø180 mm�
Закосен раб
Безбедносно заклучување
Светлосен индикатор за топла плоча�
Кабел за напојување�
Дигитална контрола�
Боја Црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: