Вградлива рерна MAX BO 1010

Производител: MAX

Код на продуктот: BO 1010

Достапност: 9

Цена: 9.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.995 ден.
6 Рати
1.665 ден.
12 Рати
833 ден.
18 Рати
555 ден.
24 Рати
416 ден.
Без данок: 9.990ден

Енергетска класа: А
Програми за готвење: 5
Мултифункционална рерна со вентилациско печење
Push & Pull иноксни копчиња: 3
Црн панел
Осветлување во рерната
Двојно застаклена врата
Димензии 60х60х60

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: