Вградлива рерна MAX BO 1006

Производител: MAX

Код на продуктот: BO 1006

Наградни поени: 80

Достапност: 35

Цена: 9.890ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.945 ден.
6 Рати
1.648 ден.
12 Рати
824 ден.
18 Рати
549 ден.
24 Рати
412 ден.
Без данок: 9.890ден
Цена во наградни поени: 8899

Енергетска класа: А
Програми за готвење: 5
Мултифункционална рерна со вентилациско печење
Иноксни копчиња: 3
Осветлување во рерната
Иноксна решетка
Димензии 60х60х60

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: