Вградна рерна Vox EBB 2121

Производител: VOX

Код на продуктот: EBB 2121

Наградни поени: 200

Достапност: 10

Цена: 11.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
5.995 ден.
6 Рати
1.998 ден.
12 Рати
999 ден.
18 Рати
666 ден.
24 Рати
500 ден.
Без данок: 11.990ден
Цена во наградни поени: 11990

Капацитет:58Л
Ширина 60 см
Светлото во рерната
Горен грејач 1200 W
Долен грејач 1100 W
Двоен грил 1400-2600 W
Вентилатор
Дигитален тајмер
Плитка тава 
Длабок сад за печење 
Боја: инокс
Механичка контрола 
Комтролен панел: метален
Push&Pull копчиња
Моќност 3,2 kW
Кабел за напојување
Бруто тежина 37,7 к

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: