Вградна рерна Bosch HBN531W1F бела / црна

Производител: BOSCH

Код на продуктот: HBN531W1F

Наградни поени: 350

Достапност: 10

Цена: 22.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
11.495 ден.
6 Рати
3.832 ден.
12 Рати
1.916 ден.
18 Рати
1.277 ден.
24 Рати
958 ден.
Без данок: 22.990ден
Цена во наградни поени: 22990

Достапни опции

* Боја:

Бош вградена фурна HBN 531W1F 
Независни вграден во рерна 
Потрошувачка на енергија: A-20% (0,79 kWh) 
XXL рерна со GranitEmail внатрешни ѕидови: 67 Литри 
3D Мултифункционална рерна - им овозможува на печење на 3 нивоа
8 режими
Дисплеј, кој може да го прилагодите часовникот време, аларм, тајмер 
EcoClean слој на задната страна грбната ѕид 
Проектот за контрола на прецизна температура 30 дизајн - 270 ° C Печење 
Емајл внатрешни ѕидови на рерната (кафеава емајл) 
Брзо загревање на рерната - да се подготви соодветна температура за да се тактика за кратко време 
Екран: за вклучување / исклучување, будилник 
Полна чаша врата панели 
Вратата може да се отстрани за лесно чистење 
Предните (потопен) командни копчиња за управување со 
брава за деца - опции за заклучување 
Брзото 
осветлување на рерната 
вентилатор за ладење 
Емајл внатрешни ѕидови (Браун емајл) 
Тивка работа: 50 dB (A) 
Номинална моќност: 2.9 kW 
Должина на кабелот: 1 m 
Додатоци: 1 решетка, 1 алуминиумски сад за печење, 1 универзална сад за печење 
Боја: бела или црна
Димензии (ШxВxД): 59,5 x 59,5 x 54,8 см

Бесплатна испорака

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: