Вградна рерна Bosch HBA74R252E

Производител: BOSCH

Код на продуктот: HBA74R252E

Наградни поени: 400

Достапност: 10

Цена: 33.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
16.995 ден.
6 Рати
5.665 ден.
12 Рати
2.833 ден.
18 Рати
1.888 ден.
24 Рати
1.416 ден.
Без данок: 33.990ден
Цена во наградни поени: 33990

Фурна за вградување
Капацитет на фурната: 57L
Енергетска класа А
Мултифункционална
LCD дисплеј
Механички команди
Грил
Вентилатор
Максимална температура 270°С
Електронски тајмер
Телескопски решетки
Тројно стакло на вратата
Каталитичка самочистечка внатрешност

Бесплатна испорака

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: