Вградна рерна Bosch HBA 43T350

Производител: BOSCH

Код на продуктот: HBA 43T350

Наградни поени: 350

Достапност: 10

Цена: 25.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
13.000 ден.
6 Рати
4.333 ден.
12 Рати
2.167 ден.
18 Рати
1.444 ден.
24 Рати
1.083 ден.
Без данок: 25.999ден
Цена во наградни поени: 25999

Фурна за вградување
Мултифункционална
Енергетска класа:А
Капацитет на фурната:62L
7 функции
LCD дисплеј
Механички команди
Грил, Вентилатор
Eco clean
GranitEmail на внатрешноста на фурната
Димензии:60x60x52cm

Бесплатна испорака

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: