Вградна плоча VOX EBX 200 AGE

Производител: VOX

Код на продуктот: EBX 200

Достапност: 10

Цена: 4.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.245 ден.
6 Рати
748 ден.
12 Рати
374 ден.
18 Рати
249 ден.
24 Рати
187 ден.
Без данок: 4.490ден

Тип: електрична
Боја: инокс
Ширина 30 cm
Рингла ø145 мм
Експрес рингла ø180 мм
Сигнална сијаличка
Струен кабел
Контрола однапред
Гаранција 5 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: