Вградна плотна MAX BH 4000

Производител: MAX

Код на продуктот: MAX BH 4000

Наградни поени: 100

Достапност: 50

Цена: 10.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
5.495 ден.
6 Рати
1.832 ден.
12 Рати
916 ден.
18 Рати
611 ден.
24 Рати
458 ден.
Без данок: 10.990ден
Цена во наградни поени: 10990

Стаклокерамичка плотна
Сензорски команди
Грејни зони: 4
Димензија на грејна зона:2 х ø145mm мах 1000W
Димензија на грејна зона:2 х ø180mm мах 1500W
Индикатор за топлина
Димензии: 60cm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: