Вградна плоча Vox PKE645D17E

Производител: VOX

Код на продуктот: PKE645D17E

Наградни поени: 300

Достапност: 10

Цена: 14.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
7.495 ден.
6 Рати
2.498 ден.
12 Рати
1.249 ден.
18 Рати
833 ден.
24 Рати
625 ден.
Без данок: 14.990ден
Цена во наградни поени: 14990

Бош готвење PKE 645D17E 
Удобност:TouchSelect 
Pестарт функција 
Дигитален дисплеј TopControl 
Готвење: 4 зони 
прилагодување на моќноста: 17 степени 
Индикаторот за напојување 
Сигурносниот уред 
Главниот прекинувач 
Номинална моќност: 6600 W 
Дизајн: класичен рамка 
Минималната дебелина на панел: 20 mm 
Димензии (ШxВxД): 58,3 x 5,2 x 51,3 см 
Димензии лажат (ШxВxД): 56 x 4,9 x 49-50 cm 
Тежина: 7 kg

Бесплатна испорака

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: