Вградна плоча Vox EBC 410 DB

Производител: VOX

Код на продуктот: EBC 410 DB

Наградни поени: 150

Достапност: 10

Цена: 10.790ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
5.395 ден.
6 Рати
1.798 ден.
12 Рати
899 ден.
18 Рати
599 ден.
24 Рати
450 ден.
Без данок: 10.790ден
Цена во наградни поени: 10790

Ширина 60 см
Hi-Light зони за готвење:4 
Димензија на грејна зона: ø145 mm х 2
Димензија на грејна зона: ø180 mm х 2
Закосев раб
Безбедносно заклучување
Светлосен индикаторот за топла плоча 
Кабел за напојување 
Дигитална контрола 
Сигурносно заклучување
Брусен раб на плочата

Бесплатна испорака

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: