Вградна плинска плоча VOX EBC 200 GB

Производител: VOX

Код на продуктот: VOX EBC 200 GB

Достапност: 10

Цена: 6.790ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
3.395 ден.
6 Рати
1.132 ден.
12 Рати
566 ден.
18 Рати
377 ден.
24 Рати
283 ден.
Без данок: 6.790ден

Модел VOX монтажа плоча EBC 200GB
Независна
Начин на ракување со механички контроли
Позиција на команди: напред
Боја команда: црна
Горна греење зона (гас): 145 mm
Долната топлинска зона (гас): 180 mm
Сигурност автоматско палење
Сигурносен вентил
Дизајн Боја: Црна
Димензии (ШxВxД) 28 x 49 cm
Тежина 5,4 кг

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: