Вградлива рерна Max BO 3018 инокс

Производител: MAX

Код на продуктот: Max BO 3018

Наградни поени: 110

Достапност: 10

Цена: 11.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
5.995 ден.
6 Рати
1.998 ден.
12 Рати
999 ден.
18 Рати
666 ден.
24 Рати
500 ден.
Без данок: 11.990ден
Цена во наградни поени: 11990

Енергетска класа: А
Инокс панел
Иноксни копчиња: 2
Дигитален визуелен панел
Програми за готвење: 5
Мултифункционална рерна со вентилациско печење
Долен грејач:1200W
Горен грејач:1000W
Турбо грејач:1800W
Грил 1000-2000W
Алуминиумска рачка
Осветлување во рерната
Иноксна решетка
Тава за печење
Двојно застаклена врата
Комплетно отстранливо стакло, за полесно одржување
Димензии 60х60х60

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: