Комплет GORENJE BO 615 Е10X + ЕCT 610 SC (рерна + плоча)

Производител: GORENJE

Код на продуктот: BO 615 Е10X + ЕCT 610 SC

Наградни поени: 180

Достапност: 6

Цена: 25.700ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
12.850 ден.
6 Рати
4.283 ден.
12 Рати
2.142 ден.
18 Рати
1.428 ден.
24 Рати
1.071 ден.
Без данок: 25.700ден
Цена во наградни поени: 25799

Употреблив волумен на рерната: 65 l
Мултифункционална рерна (BigSpace) - 65 l Најголема употреблива површина за печење (SiperSize)
Совршен грил (PerfectGrill)
Механичко управување
Облик на копчињата: Push pull копчиња
Начини на загревање:
Долен и горен грејач
Горен и долен грејач со вентилатор
Инфра грејач
Инфра грејач со вентилатор
Долен грејач со вентилатор
Мал инфра грејач
Oдмрзнување (Defrost)
Чистење со AquaClean функција
Одржување на топлина на веќе приготвено јадење (StayWarm)
Осветлување
1 длабока емајлирана тава за печење
1 плитка емајлирана тава за печење
Решетка на рерната
Водилки за тави: 1x жичани водилки
Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување
Динамичко ладење на фурната - DC
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
Силвермат-емајл (SilverMatte)
Слој без отпечатоци (TouchFree инокс)
Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm
Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-56,8 × 58,3-60 × 55 cm


Плоча:
Боја:Црна
Брусен раб на плочата
Контрола на допир (TouchControl)
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
4 Hi-light грејни места
лево напред: Круг (hi-light) 21 cm, 2.3 kW,
десно напред: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
лево назад: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
десно назад: Круг (hi-light) 18 cm, 1.8 kW
Сигнализација на преостаната топлина
Можност за заклучување
Заштита од деца
Димензии (ШxВxД): 59,5 × 5,1 × 51 cm
Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 55,8-56 × 6,7 × 49 cm

НАПОМЕНА: Количините се ограничени.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: