Вградлива рерна GORENJE BO71SY2B

Производител: GORENJE

Код на продуктот: BO71SY2B

Наградни поени: 58

Достапност: 1

Цена: 18.190ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
9.095 ден.
6 Рати
3.032 ден.
12 Рати
1.516 ден.
18 Рати
1.011 ден.
24 Рати
758 ден.
Без данок: 18.190ден
Цена во наградни поени: 16899

Рерна
Максимална температура на рерната:275 °C
Механичко управување
Мултифункционална рерна - 65 Литри
Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн:HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб
Стаклена контролна плоча
Ергономски копчиња и рачка
Едноставно деллива врата на рерната
EcoClean емајл во внатрешноста на рерната
Графитно црна
Рамна површина на вратата од рерната
Употреблив волумен на рерната:65 Литри
Вариабилен грил
конвенционално греење - горен и долен грејач,
Кружен грејач со вентилатор,
Вентилатор,
Долен грејач со вентилатор,
Долен грејач, тркалезен грејач и вентилатор,
Мал инфра грејач,
Инфра греач - голем,
Инфа греач и вентилатор - голем,
Самочистење со вода
Светло од горе
Класична шарка на вратата
Боја на рачката:InoxLook

Опрема
Решетка
Длабока емајлирана тава
Плиток плех за печење
Жичани шини - држачи за плех

Сигурносен систем
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
Механичко заклучување на вратата
Динамичко ладење на фурната - ДЦС+

Чистење
Чистење со Aqua Clean Функција
Eco Clean емајл (рерна и плехови)

Технички карактеристики
Моќност на инфра грејачот:2600 W
Приклучна моќ(V):230 V
Потрошувачка на енергија:0,87 kWh
Потрошувачка на енергија:0,79 kWh
Приклучна моќ:3300 W
Конвенционална:51,5 мин.
Мултифункционална рерна:49,3 мин.
Максимална површина на тавата за готвење:1316 cm²
Бучност:47 dB(A)
Димензии (Ш x В x Д):59,7 × 59,5 × 56,5 cm
Димензии на вградниот простор (Ш/В/Д) (мин-макс):56-56,8 × 59-60 × 55 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД):63,5 × 69,1 × 68 cm
Бруто тежина на апаратот:36,2 кг

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: