Производители :

Телекомуникациски производи и пејџери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

TimeArc X5 - 3 во 1 tracker!Activity tracker кој ви помага во организирањето и водењето на здрав и а.....

0

Спецификација Основни карактеристики Опис Подржани формати: MP3, WMA,по.....

Sale USB-C конвертор за смартфон Quick View

USB-C конвертор за смартфон

250ден 150ден Без данок: 150ден
0

USB-C конвертор за смартфон со модел по избор: Два модела по избор: YHL-TC01 и YHL-T6 Micro USB во.....

Sale Мобилен телефон  LENOVO A2010 (white) Quick View

Мобилен телефон LENOVO A2010 (white)

4.990ден 4.599ден Без данок: 4.599ден
0

Гаранција 12 месеци. Тип на екран: LCD Екран: 4,5" Резолуција: 854x480pixel Процесор: Quad Cor.....

Мобилен телефон Lenovo K5 5''

9.700ден Без данок: 9.700ден
0

5.0” HD (720 x 1280) IPS display, Dual Sim, LTE, Qualcomm MSM8929 Snapdragon 415, 2GB RAM, 16GB inte.....

Мобилен телефон Lenovo K6 5,5''

15.900ден Без данок: 15.900ден
0

5.5” FHD display, Dual Sim, LTE, Qualcomm Snapdragon 430 octa-core, 3GB RAM, 32GB internal storage, .....

Sale Мобилен телефон MOTOROLA MOTO Z black + ПОДАРОК LENOVO MOTO Z Soundboost JBL звучник Quick View
0

Карактеристики за смартфонот: Екран: 5,5" Резолуција: 1440x2560pixel Тип на екран: LED Проце.....

Мобилен телефон NOA H10LE- Црвен

24.999ден Без данок: 24.999ден
0

Процесор MediaTek Helio X27 Ten core 2.6GHz 64Bit Екран .....

Мобилен телефон NOA H10LE- Црн

24.999ден Без данок: 24.999ден
0

Процесор MediaTek Helio X27 Ten core 2.6GHz 64Bit Екран .....

Мобилен телефон NOA H2 Dark Grey

8.890ден Без данок: 8.890ден
0

CPU MTK6737 Quad Core, 1.3GHz, 64bit Display 5” HD 1280*720px INCELL 4G LTE Android 6.0 RAM 2GB/.....

Мобилен телефон NOA H2 Rose Gold

8.890ден Без данок: 8.890ден
0

CPU MTK6737 Quad Core, 1.3GHz, 64bit Display 5” HD 1280*720px INCELL 4G LTE  Android 6.0 RAM 2.....

Мобилен телефон NOA H4se

12.290ден Без данок: 12.290ден
0

CPU MT6735 Quad Core 1.3 GHz,64-bit Display 5" FHD JDI 1920x1080 4G LTE RAM 3GB/16GB Предна каме.....

Мобилен телефон NOA H6

10.390ден Без данок: 10.390ден
0

CPU MT6737 Quad Core 1.3 GHz,64-bit Display 5" HD Oncell 720x1280 4G LTE RAM 3GB/16GB Предна кам.....

Мобилен телефон NOA H8 Grey

16.490ден Без данок: 16.490ден
0

CPU MT6737 Quad Core 1.8 GHz,64-bit Display 5.5" 2.5D FHD 1920x1080 4G LTE RAM 4GB/16GB Предна к.....

Мобилен телефон NOA HUMMER

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Екран  5″ FHD IPS 1080 x 1920 – Gorilla Glass 3   Процесор MT6737 TQuad Core 1.5 GHz   2GB RAM.....

Мобилен телефон NOA L11

1.050ден Без данок: 1.050ден
0

Димензии 11.2 x 1.38 x 4.8 cm Боја Црна Екран .....

Мобилен телефон NOA LOOP Black/White

4.290ден Без данок: 4.290ден
0

CPU MT6580 Quad Core 1.3 GHz Display 4.5" QHD IPS 540x960 3G RAM 1GB/8GB Предна камера 2MP Задн.....

Мобилен телефон NOA N2 - Златен

11.790ден Без данок: 11.790ден
0

Моделот е достапен во 2 бои: Златна и сребрена  Екран: 5“ FUll HD IPS SHARP 1920x1080px  Проце.....

Мобилен телефон NOA N2 - Сребрен

11.790ден Без данок: 11.790ден
0

Моделот е достапен во 2 бои: Сребрена и златна  Екран: 5“ FUll HD IPS SHARP 1920x1080px  Проце.....

Мобилен телефон NOA N5

13.990ден Без данок: 13.990ден
0

 16MP / 13 + 5MP  4G LTE  A-GPS  двојна Nano SIM картичка  USB Type-C FastCharge  154.5*75*7.9m.....

Мобилен телефон NOA N8 Црн/Црвен

16.590ден Без данок: 16.590ден
0

MT6750T Helio P10 8xCortex-A53 1.5GHz 5.99” HD+,TFT 720x1440px 18:9 4GB RAM 64GB 5000mA.....