Производители :

Телевизори

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Телевизор ARIELLI 32'' D7XD

10.490ден Без данок: 10.490ден
0

Големина на екран: 32" (81cm) Тип на екранот LED Формати:� Видео: MKV, AVI, MP4, WMV, MOV, XviD .....

Телевизор ARIELLI 32'' DN6T2 Smart Android LED

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Големина на екран: 32" (81cm) Smart TV Тип на екранот LED Формати:� Видео: MKV, AVI, MP4, WMV, M.....

Телевизор ELECTRA 32 '' ЕТ-32HD17S READY LED SMART TV

11.500ден Без данок: 11.500ден
0

Eкран: 32'' ( 81cm )� HD READY LED SMART TV� Резолуција: 1366 х 768p Tјунер: DVB-C-T2 Вградено W.....

Телевизор Electra ET-32HD18-T2

8.290ден Без данок: 8.290ден
0

Големина на екран: 32" ( 81cm )  Резолуција: 1368 х 768  Осветленост: 200 cd/m2  Контраст: 1200:1.....

Телевизор Elektra ET-32HD18S-T2 SMART

9.490ден Без данок: 9.490ден
0

Големина на екран: 32" ( 81cm ) HD READY SMART TV ANDROID Резолуција: 1368 х 768 Осветленост: 200.....

Sale Телевизор Elektra ET-43FHD18-T2 Quick View

Телевизор Elektra ET-43FHD18-T2

15.890ден 14.390ден Без данок: 14.390ден
0

Големина на екран: 43" ( 110cm )� FULL HD LED TV� Резолуција: 1920 x 1080� Дигитален тјунер: DVB-.....

Sale Телевизор Elektra ET-43FHD18S-T2 SMART Quick View

Телевизор Elektra ET-43FHD18S-T2 SMART

17.990ден 16.190ден Без данок: 16.190ден
0

Големина на екран: 43" ( 110cm ) FULL HD LED TV  Резолуција: 1920 x 1080  Дигитален тјунер: DVB-T.....

Sale Телевизор Elektra ET-48FHD18S-T2 SMART Quick View

Телевизор Elektra ET-48FHD18S-T2 SMART

21.990ден 19.490ден Без данок: 19.490ден
0

Големина на екран: 48" ( 122cm )  FULL HD SMART TV ANDROID  Резолуција: 1920 x 1080  Дигитален тј.....

Телевизор LED ELECTRA ET-32HD17-T

9.690ден Без данок: 9.690ден
0

Екран: 32" (81cm) Mодел:ET-32HD17-T HD Ready� Резолуција:(1366x768)� 100 Hz PMI� Tјунер: DVB-T/.....

Телевизор LED Electra ET-32HD17S - T2 Smart

10.990ден Без данок: 10.990ден
0

Eкран: 32'' ( 81cm )  HD READY LED SMART TV  Резолуција: 1366 х 768p Tјунер: DVB-C-T2 Вградено W.....

Телевизор LED Electra ET-40FHD17

14.490ден Без данок: 14.490ден
0

Екран: 40" (102cm) Mодел:ET-40FHD17 FULL HD LED TV  Резолуција:(1920x1080)  100 Hz PMI  Tјунер:.....

Телевизор LED ELECTRA ET-40FHD17S SMART

16.490ден Без данок: 16.490ден
0

Екран: 40" (102cm) Mодел:ET-40FHD17S SMART FULL HD SMART LED TV� Резолуција:(1920x1080)� 100 Hz .....

Телевизор LED Electra ET-42FHD17

17.990ден Без данок: 17.990ден
0

Екран: 42" (105cm) Mодел:ET-42FHD17 FULL HD LED TV� Резолуција:(1920x1080)� 100 Hz PMI� Tјунер:.....

Телевизор Vivax 24LE76T2_REG 24"

6.999ден Без данок: 6.999ден
0

 Дијагонала: 24"/ 60 cm Контраст:  3000:1 Максимална резолуција: 1920:1080 TV tuner: DVB-T/C/T2 H.....

Телевизор Vivax 32LE77SM - ANDROID 32''

9.590ден Без данок: 9.590ден
0

Дијагонала:32"/ 80 cm Контраст:  3000:1 Максимална резолуција: 1366:768 DVB-T MPEG4/DVB-T2 H.265/.....

Телевизор Vivax 40LE77SM - ANDROID 40"

12.990ден Без данок: 12.990ден
0

Дијагонала:40"/ 100 cm Контраст:  5000:1,  Максимална резолуција: 1920:1080 DVB-T/C/T2, H.265 An.....

Телевизор Vivax 40LE78T2 40"

14.499ден Без данок: 14.499ден
0

Дијагонала:40"/ 100 cm Контраст:  5000:1 Максимална резолуција: 1920:1080 DVB-T/C/T2, H.265 HDMI.....

Телевизор Vivax 49LE75SM - FULL HD ANDROID 49"

23.990ден Без данок: 23.990ден
0

Дијагонала:49"/ 124 cm Контраст:  5000:1, ANDROID Максимална резолуција: 1920:1080 DVB-T2/C/S2 H......

Телевизор Vivax IMAGO LED TV-32S55AT2 32''

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Гаранција на производот 24 месеци и бесплатна испорака секаде во Македонија!     Спецификац.....

Телевизор Vivax IMAGO LED TV-32S60T2 32''

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Дијагонала:32"/ 80 cm Контраст:  4000:1 Максимална резолуција: 1366:768 DVB-T MPEG4/DVB-T2 H.265/.....

Телевизор Vivax LED TV-43S55T2S2,Full HD 43"

13.990ден Без данок: 13.990ден
0

Дијагонала:43"/ 109 cm Контраст:  4000:1 Максимална резолуција: 1920:1080 DVB-T2 H.265/264 / DVB-.....