Производители :

Таблети

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Таблет  ACER W4-820-IICONIA grey Quick View

Таблет ACER W4-820-IICONIA grey

16.990ден 15.399ден Без данок: 15.399ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Single.....

Sale Таблет  LENOVO PHAB 2 PRO Quick View

Таблет LENOVO PHAB 2 PRO

34.990ден 31.499ден Без данок: 31.499ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 6,4" Resolution: 2560x1440pixel Processor: Oct.....

Таблет LENOVO Tab 3 8 (TB3-850F)

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad C.....

Таблет LENOVO 8'' TAB 4-8 TB-8504F Black

8.850ден Без данок: 8.850ден
0

Процесор Qualcomm®Snapdragon™MSM8917 Processor (1.4 GHz) Оперативен сист.....

Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 (TB2-X30F)

9.490ден Без данок: 9.490ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 10" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad .....

Sale Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 WiFi GPS B Quick View

Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 WiFi GPS B

8.990ден 7.890ден Без данок: 7.890ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 10" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad .....

Sale Таблет LENOVO Tab 3 7 (TB3-710L) Quick View

Таблет LENOVO Tab 3 7 (TB3-710L)

7.290ден 6.645ден Без данок: 6.645ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 7" Resolution: 1024x600pixel Processor: Quad C.....

Таблет LENOVO Tab 3 8 (TAB3-850M)

10.999ден Без данок: 10.999ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad C.....

Таблет LENOVO Tab 4 7 (TB-7304F)

4.990ден Без данок: 4.990ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 7" Resolution: 1024x600pixel Processor: Quad C.....

Таблет Vivax 10'' TPC- 101 3G

6.999ден Без данок: 6.999ден
0

Основни карактеристики: Дијагонала на екран ["]: 10,1 Тип на екран: IPS/PLS Резолуција на екран: .....

Таблет VIVAX 8'' TPC- 803 3G

5.499ден Без данок: 5.499ден
0

Основни карактеристики � Дијагонала на екран ["]: 8 Тип .....