Производители :

Таблети и додатоци

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Футрола за таблет MS TBL-03 10.2"

353ден Без данок: 353ден
0

Основни карактеристики Опис MS TBL-03 10.2" футрола за таблет Сировински состав Неопрен .....

Футрола за таблет MS TBL-04 10.2"

299ден Без данок: 299ден
0

Основни карактеристики Опис MS TBL-04 10.2" футрола за таблет Сировински состав Неопрен .....

Sale Таблет  ACER W4-820-IICONIA grey Quick View

Таблет ACER W4-820-IICONIA grey

16.990ден 15.399ден Без данок: 15.399ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Single.....

Таблет LENOVO 8'' Tab 4 8 ТB4-8504X Black

10.850ден Без данок: 10.850ден
0

Процесор Qualcomm®1.4 GHz Cortex-A53 Оперативен систем Android™Nouga.....

Sale Таблет  LENOVO PHAB 2 PRO Quick View

Таблет LENOVO PHAB 2 PRO

34.990ден 31.499ден Без данок: 31.499ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 6,4" Resolution: 2560x1440pixel Processor: Oct.....

Таблет LENOVO Tab 3 8 (TB3-850F)

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad C.....

Таблет LENOVO 10'' Tab 4 10 TB4-X304F Black

10.750ден Без данок: 10.750ден
0

Процесор Qualcomm®1.40GHz ARM Оперативен систем Android™Nougat 7.1 .....

Таблет LENOVO 10'' Tab 4 10 TB4-X304L Black

13.300ден Без данок: 13.300ден
0

Процесор Qualcomm® Snapdragon 425 1.4 Ghz Оперативен систем Andr.....

Таблет LENOVO 8'' TAB 4-8 TB-8504F Black

8.850ден Без данок: 8.850ден
0

Процесор Qualcomm®Snapdragon™MSM8917 Processor (1.4 GHz) Оперативен сист.....

Таблет Lenovo MIIX 320-10ICR Platinum 80XF00FFBM

19.500ден Без данок: 19.500ден
0

Lenovo MIIX 320-10ICR Platinum Спецификација Intel® Atom™ x5-Z8350 Processor (1.44GHz 2MB)/ 4GB .....

Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 (TB2-X30F)

9.490ден Без данок: 9.490ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 10" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad .....

Sale Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 WiFi GPS B Quick View

Таблет LENOVO Tab 2 A10-30 WiFi GPS B

8.990ден 7.890ден Без данок: 7.890ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 10" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad .....

Sale Таблет LENOVO Tab 3 7 (TB3-710L) Quick View

Таблет LENOVO Tab 3 7 (TB3-710L)

7.290ден 6.645ден Без данок: 6.645ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 7" Resolution: 1024x600pixel Processor: Quad C.....

Таблет LENOVO Tab 3 8 (TAB3-850M)

10.999ден Без данок: 10.999ден
0

Гаранција 12 месеци. Display Type: IPS Display: 8" Resolution: 1280x800pixel Processor: Quad C.....

Таблет LENOVO Tab 4 7 (TB-7304F)

4.990ден Без данок: 4.990ден
0

Гаранција 24 месеци. Display Type: IPS Display: 7" Resolution: 1024x600pixel Processor: Quad C.....

Таблет Vivax 10'' TPC- 101 3G

6.999ден Без данок: 6.999ден
0

Основни карактеристики: Дијагонала на екран ["]: 10,1 Тип на екран: IPS/PLS Резолуција на екран: .....

Торба за таблет MS TBL-02 - 10.2"

630ден Без данок: 630ден
0

Основни карактеристики Опис MS TBL-02 10.2" торба за таблет Сировинск.....

Футрола за таблет TAB DOD MSI TAB-02 10"

690ден Без данок: 690ден
0

МС ТАБ-01 - елегантна футрола за таблет со држач. Сина футрола со држач кој се роти.....

Футрола за таблет TAB DOD MSI TAB-04 8"

490ден Без данок: 490ден
0

МС ТАБ-04 - навлака за 8" таблет со држач. Навлаката е�обложена со мек плишан матер.....

0

Спецификација� � Основни карактеристики Опис Sleeve за таблет, до 7.8.....

0

Спецификација Основни карактеристики Опис MS TBL-06 7.8", црвена sleeve.....