Производители :

Соковници и цедалки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Соковник MAX KP 60 SFW

3.290ден Без данок: 3.290ден
0

Тип: СОКОВНИК Моќност: 850W; Прекинувач со две контролни брзини; Дополнителен отвор од 75мм.....

Соковник SEVERIN 3564

3.599ден Без данок: 3.599ден
0

Моќност: 400W Прекинувач со две контролни брзини Максимален број на вртежи 14.150 во минута .....

Соковник VIVAX HOME соковник AJ-700

3.580ден Без данок: 3.580ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 700 О.....

Sale Цедалка ADLER AD 4004 Quick View

Цедалка ADLER AD 4004

870ден 749ден Без данок: 749ден
0

Тип: ЦЕДАЛКА Моќност: 40W; Капацитет: 500ml; Ротирање на лево и десно; Безбедносен капак.....

Соковник BOSCH MES25AO

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини Сито од не`рѓосувачки челик Голем отвор за употр.....

Соковник Severin 3570

3.990ден Без данок: 3.990ден
0

Moќност: 800 W Максимален број на вртежи 19.000 r.p.m Екстра голем XXL отвор� Инка со дијаметар о.....

Цедалка Bosch MCP 3500

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

Моќност: 25W Капаците: 0,8 литри Наменет само за цитрусни плодови Конус за цедење кој се издвојув.....

Цедалка Severin 3536

999ден Без данок: 999ден
0

Тип: ЦЕДАЛКА  Моќност: 25W Капаците: 0,75 литри Наменет само за цитрусни плодови 2 Конуса за цед.....

Цедалка за агруми Adler AD 4003

889ден Без данок: 889ден
0

Моќност 40 W Два различни конуси за цедење Ротација на десната и левата страна Автоматско вклучув.....

Цедалка за агруми VIVAX HOME CJ-4012

899ден Без данок: 899ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 40 Останат.....