Производители :

Правосмукалки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

ПРАВОСМУКАЛКА MAX ДОМИНО W006 БЕЛА

3.690ден Без данок: 3.690ден
0

Моќност: 2000W; Електронска контрола на брзината; Телескопска цевка од нерѓосувачки челик; .....

Правосмукалка VIVAX HOME VC-1604

2.299ден Без данок: 2.299ден
0

Бренд VIVAX Тип на производ ПЕ -�Правосмукалка� Моќност [W] 1600 Други карактеристики � .....

Правосмукалка Electrolux EEG41CB

4.990ден Без данок: 4.990ден
0

Правосмукалка со вреќичка,номинална моќност 650W, енергетска класа: A / C / A / A, нивото на бучава .....

Правосмукалка Bosch BGL3B110

5.500ден Без данок: 5.500ден
0

Еко мотор со моќност 650w Моќта на вшмукување одговара на моторите од 2200W Автоматско враќање на .....

Правосмукалка Electrolux ECC41WR

5.990ден Без данок: 5.990ден
0

Правосмукалка со сад, номинална моќност 700W, енергетска класа: A / C / A / B, нивото на бучава 77dB.....

Правосмукалка Electrolux ESPC71DB

8.390ден Без данок: 8.390ден
0

Правосмукалка со сад, номинална моќност 650W, енергетска класа: А / Ц / Б / А, просечна годишна потр.....

Правосмукалка Electrolux Zanussi ZAN3200WR

4.990ден Без данок: 4.990ден
0

Правосмукалка со сад, номинална моќност на моторот 650W, енергетска класа: A/D/B/D, ниво на бучава: .....

Правосмукалка Electrolux Zanussi ZANCG21EB

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Правосмукалка со вреќичка, номинална моќност на моторот 600W, енергетска вредност: A/D/B/D,� ниво на.....

Правосмукалка Max 22 Автоматик - Црна

2.689ден Без данок: 2.689ден
0

Моќност: 1600W Автоматска контрола на брзината� Автоматско враќање на кабел од 5 метри 2 пластичн.....

Правосмукалка Max HL 306

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Моќност: 1600W Електонска контрола на брзината Циклонски филтер Хепа филтер Нивоа на филтрација:.....

Правосмукалка Max HL 777D

3.690ден Без данок: 3.690ден
0

Моќност:2200W Електонска контрола на брзината Хепа филтер Нивоа на филтрација:6 Хромирана телеск.....

Правосмукалка Severin 7045

6.490ден Без данок: 6.490ден
0

Моќност:750W Капацитет на вреќичка:3л Голема Wessel-Eco четка за под Дополнителна XL четка за пар.....

Правосмукалка VIVAX HOME VC-1603

2.299ден Без данок: 2.299ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [В] 1600 Остан.....

Правосмукалка VIVAX HOME VCW-2001B

4.000ден Без данок: 4.000ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 2000 Остан.....

Правосмукалка Vivax VC-1605

2.299ден Без данок: 2.299ден
0

Основни карактеристики Моќност [В] 1600 Останато индикатор за нап.....

Рачна правосмукалка Electrolux ZB5003W

2.690ден Без данок: 2.690ден
0

Рачна правосмукалка на батерии, суво усисавање, LED индикатор за колку е полна батеријата, NiMH бате.....

Рачна правосмукалка Severin 7144

2.099ден Без данок: 2.099ден
0

3-во-1 безжична вакум правосмукалка Времетраење: околу 18 минути Капацитет во садот за прашина: 20.....