PC FSC ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V42

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: S26361-K1444-V400-V42

Наградни поени: 150

Достапност: На залиха

Цена: 32.000ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
16.000 ден.
6 Рати
5.333 ден.
12 Рати
2.667 ден.
18 Рати
1.778 ден.
24 Рати
1.333 ден.
Без данок: 32.000ден
Цена во наградни поени: 29900

Гаранција 60 месеци!

Основни карактеристики
ОС Free DOS
ЦПУ бранд Intel
ЦПУ тип Intel® Core™ i5
ЦПУ модел Core i5-7400
ЦПУ брзина [ГХз] 3,00
Л2 Кеш 6 MB
Л3 Кеш
Чипсет Intel® H110
Сокет 1151
Количина на меморија 1x 8 GB
Тип на меморија DDR4
Такт меморија [МХз] 2400
Број на мемориски сокети 7
Максимална количина меморије [ГБ] 0
Графичка картица Интегрирана
Модел на графичка карта Intel® HD Graphics
Тип на хард диск SSD PCIe 256GB M.2 NVMe
Големина на диск [ГБ] 256
Број на вртежи n/a
Тип на хард диск 2
Оптички уреди DVD±RW
Големина на диск 2 [ГБ] 0
Звучна картица Realtek ALC671
Мрежна картица - модел
Мрежна картица - брзина [Мбит] 10/100/1000
ВЛАН мрежа
Куќиште - модел
Куќиште - величина Desktop
Напојување [В] 85% energy efficient power supply
Кулер 5,25" надворешен
Кулер 3,5" надворешен
Кулер 3,5" внатрешен
Заден панел
Преден панел
Интерни конектори
Глувче Optical USB mouse black
Тастатура KB410 USB Black US
Звучници
Кулер 2,5" внатрешен

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: