Десктоп компјутер All in One HP 400G3PO 4GB/1TB PC 2KL17EA

Производител: HP

Код на продуктот: PC AiO HP 400G3PO AiO NT i37100T 4GB/1TB PC 2KL17EA

Наградни поени: 500

Достапност: 10

Цена: 32.399ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
16.200 ден.
6 Рати
5.400 ден.
12 Рати
2.700 ден.
18 Рати
1.800 ден.
24 Рати
1.350 ден.
Без данок: 32.399ден
Цена во наградни поени: 29990

Гаранција 12 месеци!

Основни карактеристики
ЦПУ бранд Intel
ЦПУ тип i3
ЦПУ модел Intel® Core ™ i3-7100 with Intel® HD Graphics 630 (3.9 GHz, 3 MB cache, 2 cores)
ЦПУ брзина [ГХз] 3,90
Л2 Цацхе
Л3 Цацхе
Цхипсет
Меморија [МБ] 4096
Интегрирана меморија [МБ] 0
Такт меморија [МХз] 2400
Мемориски утор SO-DIMM DDR4
Маkc. количина на меморија [ГБ] 0
Број мемор. утора 0
Екран 20''
Врста
Маkc. резолуција 1920x1080
ХДД [ГБ] SATA 1000
Број на вртежи [рпм] n/a
ВГА
Оптичка јединица CD-RW
Аудио
Мрежа
3Г модул
Останати карактеристики
ОС Free DOS
Видео камера n/a
Читач на картица
Боја
Додатоци
Слотови
Слот за проширување
ТВ тунер
Заден панел
Паралелен приклучок n/a
Сериски приклучок n/a
Д-суб n/a
С-Видео Оут n/a
ХДМИ 0
ДВИ
РЈ45 n/a
РЈ11 n/a
ФиреВире n/a
Аудио Ин/Оут n/a
УСБ 2.0 0
УСБ 3.0 0
еСАТА 0
Дисплеј Порт n/a

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: