Десктоп компјутер HP PRODESK 400 G4 MT PC I5, 70046575

Производител: HP

Код на продуктот: 70046575

Наградни поени: 500

Достапност: 10

Цена: 31.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
15.950 ден.
6 Рати
5.317 ден.
12 Рати
2.658 ден.
18 Рати
1.772 ден.
24 Рати
1.329 ден.
Без данок: 31.900ден
Цена во наградни поени: 31900

Десктоп компјутер HP PRODESK 400 G4 MT PC I5, 70046575

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: