Десктоп компјутер HP 400G5 MT i7 8700 8GB/1TB Win, 4CZ67EA

Производител: HP

Код на продуктот: 4CZ67EA

Наградни поени: 500

Достапност: 10

Цена: 47.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
23.995 ден.
6 Рати
7.998 ден.
12 Рати
3.999 ден.
18 Рати
2.666 ден.
24 Рати
2.000 ден.
Без данок: 47.990ден
Цена во наградни поени: 47990

PC HP 400G5 MT i7 8700 8GB/1TB Win, 4CZ67EA

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: