Десктоп компјутер Lenovo V520 Tower 10NK004CRI

Производител: Lenovo

Код на продуктот: Lenovo V520 Tower

Достапност: На залиха

Цена: 24.800ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
12.400 ден.
6 Рати
4.133 ден.
12 Рати
2.067 ден.
18 Рати
1.378 ден.
24 Рати
1.033 ден.
Без данок: 24.800ден

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: