Куќиште FUJITSU ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V40

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: FUJITSU ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V40

Наградни поени: 150

Достапност: На залиха

Цена: 16.800ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.400 ден.
6 Рати
2.800 ден.
12 Рати
1.400 ден.
18 Рати
933 ден.
24 Рати
700 ден.
Без данок: 16.800ден
Цена во наградни поени: 14900
Основни карактеристики
OS Free DOS
CPU бранд Intel
CPU тип Intel® Celeron®
CPU модел Celeron G3930
CPU брзина [GHz] 2,90
Chipset Intel® H110
Socket 1151
Количина на меморија 1x 4 GB
Тип на меморија DDR4
Такт на меморија [MHz] 2400
Број на мемориски отвори 7
Графичка картица Интегрирана
Модел на графичка картица Intel® HD Graphics
Тип на хард диск HDD SATA III 500GB 7.2k
Големина на дискот [GB] 500
Број на вртежи во дискот 7.200 o/min
Мрежна картица - брзина [МBit] 10/100/1000
Куќиште - величина Desktop
Напојување [W] и гаранција 85% energy efficient power supply / 60 месеци

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: