Десктоп компјутер All in One AiO LENOVO 520-22IKL, F0D4003PRI

Производител: Lenovo

Код на продуктот: AiO LN 520-22IKL, F0D4003PRI

Достапност: На залиха

Цена: 31.000ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
15.500 ден.
6 Рати
5.167 ден.
12 Рати
2.583 ден.
18 Рати
1.722 ден.
24 Рати
1.292 ден.
Без данок: 31.000ден
Основни карактеристики
CPU бранд Intel
CPU тип i5
CPU модел INTEL_CORE_I5-7400T_2.4G_4C
CPU брзина [GHz] 3,30
Меморија [МB] 4096
Такт на меморија [MHz] 2400
Мемориски отвор SO-DIMM DDR4
Екран 21,5''
Маkc. резолуција 1920x1080
HDD [GB] SATA 1000
Број на вртежи [rpm] 7.200
Оптичка единица CD-RW
Останати карактеристики
ОS / Гаранција� Free DOS / 24 месеци

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: