Десктоп компјутер All in One AiO LENOVO 520S-23IKU, F0CU001YRI

Производител: Lenovo

Код на продуктот: 520S-23IKU, F0CU001YRI

Достапност: На залиха

Цена: 48.300ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
24.150 ден.
6 Рати
8.050 ден.
12 Рати
4.025 ден.
18 Рати
2.683 ден.
24 Рати
2.013 ден.
Без данок: 48.300ден
Основни карактеристики
CPU бранд Intel
CPU тип i5
CPU модел INTEL_CORE_I5-7200U_2.5G_2C
CPU брзина [GHz] 3,30
Меморија [МB] 8192
Такт на меморијa [MHz] 2400
Мемориски отвор SO-DIMM DDR4
Екран 23''
Вид на екран Touch Screen
Маkc. резолуција 1920x1080
HDD [GB] SATA 1000
Број на вртежи [rpm] 5.400
VGA GT930A_2G_GD3_64B
Оптичка единица CD-RW
Останати карактеристики
ОS / Гаранција Windows 10 Home 64-bit / 24 месеци
Додатоци WIRELESS тастатура SR_UKE,WIRELESS_глувче_ZTM600_SR

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: