Десктоп компјутер All in One AIO LENOVO 520-22IKU, F0D5004KRI

Производител: Lenovo

Код на продуктот: 520-22IKU, F0D5004KRI

Достапност: На залиха

Цена: 24.390ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
12.195 ден.
6 Рати
4.065 ден.
12 Рати
2.033 ден.
18 Рати
1.355 ден.
24 Рати
1.016 ден.
Без данок: 24.390ден
Спецификација
Основни карактеристики
CPU брeнд Intel
CPU тип i3
CPU модел INTEL_CORE_I3-6006U_2.0G_2C
CPU брзина [GHz] 2,00
Меморија [МB] 4096
Такт меморијa [MHz] 2400
Мемориски отвор SO-DIMM DDR4
Екран 21,5''
Маkc. резолуција 1920x1080
HDD [GB] SATA 1000
Број на вртежи [rpm] 7.200
Оптичка единица CD-RW
Останати карактеристики
ОS / Гаранција Free DOS / 24 месеци

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: