Десктоп компјутер PC Home LENOVO IC 510-15IKL, 90G8004CRI

Производител: Lenovo

Код на продуктот: IC 510-15IKL, 90G8004CRI

Достапност: На залиха

Цена: 20.600ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
10.300 ден.
6 Рати
3.433 ден.
12 Рати
1.717 ден.
18 Рати
1.144 ден.
24 Рати
858 ден.
Без данок: 20.600ден

Спецификација

Основни карактеристики
ОS Free DOS
CPU брeнд Intel
CPU тип Intel® Core™ i3
CPU модел i3-7100
CPU брзина [GHz] 3,90
L3 Cache 3 MB
Chipset H270
Socket 1151
Количина меморијa 1x 4 GB
Тип меморијa DDR4
Такт меморијa [MHz] 2400
Број на мемориски отвори 2
Максимална количина меморија [GB] 32
Графичка картица Интегрирана
Модел на графичка картичка Intel HD 630
Тип на хард диск SATA
Големина на диск [GB] 1000
Број на вртежи на дискот 7.200 o/min
Оптички уред DVD±RW
Звучна картица HD
Мрежна картица - брзина [Mbit] 10/100/1000
Куќиште - величина Microtower
Напојување [W] / Гаранција 180W / 60 месеци
Заден панел
  • 1x DisplayPort
  • 1x RJ45
  • 2x USB 3.1 Type-A
  • Audio In/Out
  • VGA
Глувче USB
Тастатура USB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: