Пегла на пареа Vox DBL 7003

Производител: VOX

Код на продуктот: DBL 7003

Наградни поени: 30

Достапност: 10

Цена: 1.099ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
550 ден.
6 Рати
183 ден.
12 Рати
92 ден.
18 Рати
61 ден.
24 Рати
46 ден.
Без данок: 1.099ден
Цена во наградни поени: 1099

Моќност: 2200 W
Двојна функција: суво пеглање и пеглање на пареа
Kерамичка подлога за пеглање
Гумена рачка
Проѕирен резервар за лесно полнење 
Капацитет на резерварот: 300ml
Должина на кабелот 2.5m
Спреј функција
Систем за само чистење
Систем против прокапување
Tранспарентен резервоарот за вода
Плоча од нерѓосувачки челик
Термостат
Пилот светло
Индикатор за нивото на вода

Бесплатна испорака

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: