Пегла на пареа SEVERIN 3274

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 3274

Наградни поени: 20

Достапност: 12

Цена: 1.199ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
600 ден.
6 Рати
200 ден.
12 Рати
100 ден.
18 Рати
67 ден.
24 Рати
50 ден.
Без данок: 1.199ден
Цена во наградни поени: 899

Моќност: 1600 W

Двојна функција: суво пеглање и пеглање на пареа

Капацитет на садот за вода: 170 мл

Променлива пареа

Вертикална пареа

Спреј функција

Систем за само чистење

Tранспарентен резервоарот за вода

Плоча од нерѓосувачки челик

Термостат

Пилот светло

Индикатор за нивото на вода

Чаша, мерилка за вода

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: