Пегла на пареа Max IT 3351

Производител: MAX

Код на продуктот: Max IT 3351

Наградни поени: 30

Достапност: 9

Цена: 1.099ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
550 ден.
6 Рати
183 ден.
12 Рати
92 ден.
18 Рати
61 ден.
24 Рати
46 ден.
Без данок: 1.099ден
Цена во наградни поени: 1099

МОЌНОСТ: 2600W
КЕРАМИЧКА НАВЛАКА НА ПЛОЧА
СИСТЕМ ПРОТИВ СОЗДАВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ
СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ
САМОЧИСТЕЊЕ
ВЕРТИКАЛНО ИСПУШТАЊЕ НА ПАРЕА
ПЕГЛАЊЕ СО ИЛИ БЕЗ ПАРЕА
ЗАФАТНИНА НА РЕЗЕРВОАР 350МЛ
КАБЕЛ СО ДОЛЖИНА ОД 1,5МПЕГЛА НА ПАРЕА
Гаранција 1 година

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: