Пегла на пареа Max AT 3344

Производител: MAX

Код на продуктот: Max AT 3344

Наградни поени: 18

Достапност: 10

Цена: 899ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
450 ден.
6 Рати
150 ден.
12 Рати
75 ден.
18 Рати
50 ден.
24 Рати
37 ден.
Без данок: 899ден
Цена во наградни поени: 899

МОЌНОСТ: 2000W
КЕРАМИЧКА НАВЛАКА НА ПЛОЧА
СИСТЕМ ПРОТИВ СОЗДАВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ
СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ
САМОЧИСТЕЊЕ
ВЕРТИКАЛНО ИСПУШТАЊЕ НА ПАРЕА
ПЕГЛАЊЕ СО ИЛИ БЕЗ ПАРЕА
ЗАФАТНИНА НА РЕЗЕРВОАР 260МЛ
КАБЕЛ СО ДОЛЖИНА ОД 1,5МПЕГЛА НА ПАРЕА
Гаранција 1 година

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: