Пегла на пареа Max AT 8032 плава боја

Производител: MAX

Код на продуктот: Max AT 8032

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 1.099ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
550 ден.
6 Рати
183 ден.
12 Рати
92 ден.
18 Рати
61 ден.
24 Рати
46 ден.
Без данок: 1.099ден
Цена во наградни поени: 999

Моќност: 2200w
Керамичка плоча
Систем против создавање на каменец
Систем против капење
Самочистење
Вертикално испуштање на пареа
Пеглање со или без пареа
Зафатнина на резервоар 230мл
Кабел со должина од 1,5м
Гаранција 1 година

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: