Пегла на пареа Adler AD 5012

Производител: ADLER

Код на продуктот: adler 5012

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 1.600ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
800 ден.
6 Рати
267 ден.
12 Рати
133 ден.
18 Рати
89 ден.
24 Рати
67 ден.
Без данок: 1.600ден
Цена во наградни поени: 1399

Тип - Пегла на пареа
Моќност: 2200W;
Високо квалитетна керамичка подлога;
Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата;
Вертикално испуштање на пареа и пеглање;
Самочистење;
Професионален кабел за напојување од 3 метри;
Континуиран млаз
Млаз пареа
Капцитет на резервоарот за вода: 230мл
Систем против создавање на каменец
Ергономски и лесен за ракување подесувач на температурата
Гаранција 12 месеци!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: