Пегла на пареа BOSCH TDA 503001 P

Производител: BOSCH

Код на продуктот: TDA 503001 P

Наградни поени: 60

Достапност: 15

Цена: 4.499ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.250 ден.
6 Рати
750 ден.
12 Рати
375 ден.
18 Рати
250 ден.
24 Рати
187 ден.
Без данок: 4.499ден
Цена во наградни поени: 4499

Моќност: 3000 W
Функции: суво пеглање,пеглање на пареа и вертикално пеглање
Гумена рачка
Капацитет на садот за вода: 350 мл
Постојана пареа 45 g/min
Ударна пареа до 200 g/min
Спреј функција
Систем за само чистење
Систем против прокапување
Tранспарентен резервоарот за вода
Плоча од нерѓосувачки челик -CeraniumGlissée
Термостат
Чаша, мерилка за вода

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: