Пегла на пареа Bosch TDA102411C

Производител: BOSCH

Код на продуктот: TDA102411C

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 3.300ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.650 ден.
6 Рати
550 ден.
12 Рати
275 ден.
18 Рати
183 ден.
24 Рати
138 ден.
Без данок: 3.300ден
Цена во наградни поени: 3300

Тип - Пегла на пареа
Моќност: 2400 W
Капацитет на садот за вода: 140 мл
Променлива пареа до 30 g / min.
Вертикална пареа до 75 g / min.
Спреј функција
Систем за само чистење
Отстранлив транспарентен резервоарот за вода
Плоча со керамичка подлога

Бесплатна испорака

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: