Патна пегла на пареа Severin 3234

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: Severin 3234

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 1.199ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
600 ден.
6 Рати
200 ден.
12 Рати
100 ден.
18 Рати
67 ден.
24 Рати
50 ден.
Без данок: 1.199ден
Цена во наградни поени: 1199

Моќност: 1000 W
Капацитет на садот за вода: 50 мл
Можност за пеглање со и без пареа
Вертикално пеглање, со вертикална пареа
Плоча од нерѓосувачки челик
Двоен напон:115 или 230 V
Термостат
Пилот светко
Преклопување на рачката
Транспарентен резервоарот за вода
Чаша за мерење вода
Гаранција 1 година

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: