Даска за пеглање Blist Teflon

Код на продуктот: Blist Teflon

Наградни поени: 25

Достапност: 10

Цена: 1.099ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
550 ден.
6 Рати
183 ден.
12 Рати
92 ден.
18 Рати
61 ден.
24 Рати
46 ден.
Без данок: 1.099ден
Цена во наградни поени: 1099

Даска за пеглање Blist�
Површина за пеглање изработена од тефлонски материјал�
Метални ногарики�
Можност за подесување на висината�
Решетка за топла пегла�
Димензии: 115x34 cm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: