Даска за пеглање Blist Standard

Код на продуктот: Blist Standard

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
495 ден.
6 Рати
165 ден.
12 Рати
83 ден.
18 Рати
55 ден.
24 Рати
41 ден.
Без данок: 990ден
Цена во наградни поени: 990

Даска за пелање
Даска: дрвена
Димензии на даската во сантиметри: 115х34
Метални ногарки
Боја: Различен дизајн
Гаранција 12 месеци!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: