ПЕГЛА НА ПАРЕА SEVERIN 3256

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 3256

Наградни поени: 28

Достапност: 111

Цена: 1.699ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
850 ден.
6 Рати
283 ден.
12 Рати
142 ден.
18 Рати
94 ден.
24 Рати
71 ден.
Без данок: 1.699ден
Цена во наградни поени: 1299

Моќност:2400W

Капацитет на садот за вода: 190мл

Променлива пареа до 30min.

Вертикалнa пареа до 85min.

Спреј функција

Систем за само чистење

Отстранлив транспарентен резервоар�за вода

Плоча од нерѓосувачки челик

Термостат

Пилот светло

Индикатор за нивото на вода�

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: