Пегла на пареа SEVERIN 3242

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 3242

Достапност: 200

Цена: 1.399ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
700 ден.
6 Рати
233 ден.
12 Рати
117 ден.
18 Рати
78 ден.
24 Рати
58 ден.
Без данок: 1.399ден

Тип - Пегла на пареа

2200W

Капацитет 200 мл

Суво пеглање и пеглање со пареа

Спреј функција

Транспарентен резервоар за вода

Плоча од нерѓосувачки челик

Гумена рачка за безбедно ракување

Променлив термостат

Пилот светло

Чаша за мерење

Димензии (ШхВхД) 285мм х 135мм х 118мм

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: