Патна пегла на пареа Electrolux EDB T800

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux EDB T800

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 1.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
745 ден.
6 Рати
248 ден.
12 Рати
124 ден.
18 Рати
83 ден.
24 Рати
62 ден.
Без данок: 1.490ден
Цена во наградни поени: 1490

Патна пегла, 800W, 120/220V, плоча од нерѓосувачки челик отпорна на удар, ударна пареа 45г/мин, резервоар за вода 80ml, регулатор на температура, кабел со должина од 1.9м, ​​склоплива гумирана рачка, патна торбица. Гаранција 24 месеци, бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: