Пегла на пареа Electrolux EDB 1730

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux EDB 1730

Наградни поени: 80

Достапност: 10

Цена: 1.590ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
795 ден.
6 Рати
265 ден.
12 Рати
133 ден.
18 Рати
88 ден.
24 Рати
66 ден.
Без данок: 1.590ден
Цена во наградни поени: 1590

2300 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 100 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за вода 250 ml ; долен дел керамика. Гаранција 24 месеци, бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: