Пегла на пареа Electrolux EDB 1720

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux EDB 1720

Наградни поени: 80

Достапност: 10

Цена: 1.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
745 ден.
6 Рати
248 ден.
12 Рати
124 ден.
18 Рати
83 ден.
24 Рати
62 ден.
Без данок: 1.490ден
Цена во наградни поени: 1490

2200 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 90 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за вода 250 ml ; долен дел од нерѓосувачки челик. Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: